Tüm üreticilerin mekanik pompa, yüksek basınçlı common rail pompa, EDC pompa ve eksantrik mili tahriki ile çalışan birim pompanın (Unit Pump) tamir ve bakımını Uzman Kadromuz ve sektörün en iyi ekipmanları ile yapmaktayız.

Motorunuzun kalbi olan pompanızın uzun ömürlü olabilmesi için muhakkak kaliteli yakıt kullanılmalıdır. Aksi durumda pompanız işlevini yitirip çekiş düşüklüğü, seyir halinde aracın stop etmesi, fazla yakıt sarfiyatı, geç çalışma yada hiç çalışmama gibi problemlere sebep olabilir.


Porsche, Mini, Land Rover, Mercedes, Bmw, Audi, Volkswagen, Seat, Opel, Honda, Fiat, Toyota, Alfa Romeo, Skoda, Suzuki, Mazda, Renault, Chevrolet, Ford, Kia, Hyundai, Peugeot, Citroen, Subaru, Volvo, Dacia, Chrysler, Geely, Lada, Tata, Ssangyong ve diğer markalara hizmet verilmektedir.

ŞİMDİ ARAYIN! | WHATSAPP DESTEK


Aracınızda herhangi bir sorun olmasa bile her 80.000 – 250.000 (Common Rail Araçlar için 250.000 km) km’ de bir mazot pompası bakımının yapılması pompa bileşenlerinde oluşabilecek aşınma, kırılma vs… gibi olası büyük masrafların önüne geçerken sizlerin gönül rahatlığı ile yola çıkmanızı sağlar.
Not: Bu değerler orjinal mazot kullanımı için baz alınmıştır.

Hizmetler

Common Rail Pompa

Mekanik Pompa

Birim Pompa (Unit Pump)

EDC

Hizmet verdiğimiz Araç Tipleri

Dizel Binek ve Ticari Araç Pompaları
Çekici ve Tır Motorları Pompaları
İş Makinaları Pompaları
Marina Tüm Dizel Araç Pompaları
Jeneratör Mazot Pompası

Tüm dizel binek araçlar, ticari ve hususi otomobil motorları için gerekli olan yedek parça, tamir, sıfır ve ikinci el jeneratör pompası satış, enjektör ayar, montaj ve revizyon hizmetidir. Ayrıca elektronik pompa (comman rail ) tamir, bakım, onarım, yedek parça, servis, montaj hizmetimiz vardır.