SEZGİN POMPA, pompa ve enjektör alanında uzmanlaşmış ustaların müşteri odaklı çalışmak ve müşteri memnuniyetini artırmak amacıyla Bursa’ da kurduğu firmadır.

Değerlerimiz

Sosyal Sorumluluk Bilinci

SEZGİN POMPA olarak başarının insana katılan değerle mümkün ve anlamlı olduğuna inanırız.  Bu doğrultuda pompa ve enjektör konularında insanları bilgilendirmeye yönelik video içerikleri hazırlayarak insanlara doğru ve güvenilir bilgiler sunarız.

Mesleki Tecrübe

SEZGİN POMPA gücün; deneyimden, uzmanlıktan, en uygun teknolojik ekipman ve materyallerden geldiğini bilir bu bilinçle çalışmalarına yön verir.

İnovasyon

SEZGİN POMPA en iyi sonuç ve kaliteli hizmet için pompa ve enjektör alanındaki teknolojik gelişmeleri, bilgi ve yöntemleri takip eder ve işlerinde kullanır.


Otomotiv sektörüde, her yıl farklı teknolojik sistem ve yenilikler gelişerek yerini almaktadır. Buna karşın araç içlerinde bulunan bazı parçalar her zaman yerini korumaktadır. Enjektörler de bu parçalar arasındadır. Enjektör arızaları araçlar için büyük sorun oluşturmaktadır. Enjektör arızaları, araçların tüm sistemini yavaş yavaş durma noktasına götürmekte ve giderilmemesi halinde sistemin durmasına yol açmaktadır.

Firmamız enjektör arızalarının tespitinde yüksek teknoloji cihazlardan destek almakta ve süreci en doğru şekilde yürütmektedir. Arızaların tespiti, giderilmeleri açısından büyük önem teşkil etmektedir. Bu sebeple SEZGİN POMPA, arıza tespiti konularında oldukça hassas ve profesyoneldir.

Arıza tespiti yapılan enjektörlerin tamirleri yapılırken müşterilerimizin tekrar aynı sorunlar ile karşılaşmaması adına tamir işlemleri itina ile yapılmaktadır. Üst düzey teknolojik aletler ve donanımlı personel kadromuz ile müşteri memnuniyetini sağlamak adına gerekli tüm çalışmaları titizlikle ve tam vaktinde gerçekleştirmekteyiz.

Firmamız ayrıca yedek parça hizmetleri konusunda tüm talepleri karşılamak adına ülke genelinde çalışmalar yapmaktadır.

SEZGİN POMPA, Porsche, Mini, Land Rover, Mercedes, Bmw, Audi, Volkswagen, Seat, Opel, Honda, Fiat, Toyota, Alfa Romeo, Skoda, Suzuki, Mazda, Renault, Chevrolet, Ford, Kia, Hyundai, Peugeot, Citroen, Subaru, Volvo, Dacia, Chrysler, Geely, Lada, Tata, Ssangyong ve diğer markalara tamir ve yedek parça hizmetleri sunmaktadır.